Повідомляємо, що Чеська Республіка прийняла рішення про подальше полегшення візового режиму для громадян України з негайним впровадженням.
Усі представництва Чеської Республіки в Україні запроваджуватимуть полегшення процедури при видачі шенгенських віз у найширшому розумінні Постанови Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 810/2009 (візового кодексу) та угоди між Європейським Союзом та Україною про полегшення у видачі віз, що на практиці втілиться у таких заходах:
1. Звільнення від збору:
Окрім груп осіб, звільнених від візового збору згідно з актуальними правовими нормами ЄС, збору не платитимуть також усі заявники віком до 26 років, у тому числі заявники, які подаються на туристичні візи. Від сплати збору звільняються також заявники, які доведуть чеське походження.
2. Надання короткострокових мультивіз з подовженим терміном дії:
Окрім випадків, передбачених нормами ЄС, громадяни України, які належним чином використали одноразову шенгенську візу (враховуючи туристів, що подають заяву особисто), можуть подати заяву на мультивізу з терміном дії на один рік. У випадку належного використання цієї візи далі можна подати заяву на отримання візи з терміном дії до 5 років.
3. Інші заходи для заявників, які мають чеське походження (земляків):
Якщо заявник надасть Підтвердження про приналежність до земляцької спільноти, видане Міністерством закордонних спав Чеської республіки, або документи, необхідні для видачі даного підтвердження, заявник може подати заяву на мультивізу з терміном дії на один рік;  при належному використанні цієї візи наступна віза може бути видана на 2 роки, далі – з терміном дії на 5 років. Умовою є ретельна перевірка наданих документів з боку представництва.
Оставить отзыв

Отзывы Оставить отзыв

Будьте первым, чтобы оставить отзыв.

User Avatar
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Показать больше
{{ pageNumber+1 }}
Поделиться в соц.сетях: