Знайти!

Автобус до Мукачева

Флаг Украина
Скористайтеся пошуковою формою, розташованою зверху, щоб знайти відповідний автобусний рейс у Мукачево і дізнатися ціни на квитки

Город: Мукачево

Страна: Украина

Население: 86 000 жителей

Тел. код: +380

Местное время:

Мукачево

Мукачеве: що подивитися, де поїсти і як дістатися

Є два міста на Закарпатті, які у всіх на слуху: Ужгород і Мукачево. І якщо з першим усе більш-менш зрозуміло - усе-таки обласний центр, то - чим же славиться Мукачево? Щоб краще в цьому розібратися, варто купити квиток на автобус, сісти і з'їздити туди особисто. А щоб хоч трошки підготуватися до того, що ж на вас там чекає, прочитайте наш огляд. Думаємо, ви просто зобов'язані дізнатися те, що ми вам зараз розповімо.

Що відомо про Мукачево? 

Насправді історія цього містечка насичена. За весь час свого існування - а скільки саме, ніхто не знає, але 896 року місто вже точно стояло, - Мукачеве побувало під різними володарями. Він відбивався від набігів татар, зазнав угорських завоювань, був у складі Австро-Угорської імперії, Чехословаччини, СРСР. І ось тепер Мукачево, куди можна купити квиток хоч сьогодні, є частиною українського Закарпаття. Цікаво, що після різних історичних подій на території Мукачева залишалися атрибути тих часів. Так, знаменитий замок Паланок був побудований за правління Федора Корятовича, але коли - теж невідомо. Вважається, що в XI столітті замок уже існував. Раніше до нього не було нормального під'їзду, доводилося підніматися крутою стежкою, що частково пояснює, чому Паланок вважається фортецею. Сьогодні ж до замку веде зручна дорога, що робить відвідування цієї пам'ятки зручним і безпроблемним для туристів, які не схильні до особливих активностей.

Ще одне місце, обов'язкове до відвідування, це замок Шенборнів. Колись іноземці Шенборни володіли територією Мукачева і встигли залишити тут після себе архітектурні пам'ятки. Замок Шенборнів, він же - мисливський будинок, не раз ставав героєм історичних фільмів, вдало відтворюючи середньовічну атмосферу. Окремо варто відвідати парк з озером, розташований на території замку. 

Куди ще сходити в Мукачеві?

Місто хоч і невелике, але цікаве. Завдання туристів - не пробігтися Мукачевом галопом, а з тактом і розстановкою куштувати кожен клаптик інтернаціональної місцевості. Ось що рекомендуємо:

  • Прогуляйтеся центром міста із заходом у кафе з місцевою кухнею. Найчастіше туристи відвідують кав'ярню Бограч, ресторан Графський двір, кав'ярню Магнат і, звісно, кондитерські з місцевими солодощами. 
  • Відвідайте міст над річкою Латорицею. Краєвид здасться трохи диким, так, немов із захищеної цивілізації ви різко перейшли в гірський пейзаж.
  • З'їздіть у Берегове - містечко недалеко від Мукачева - на виноробню. Обирайте вечірню екскурсію, щоб спокійно продегустувати вино, а якщо захочете - і прикупити пляшку з собою, на подарунок.

Берегове взагалі вважається столицею виноробства на Закарпатті. А щоб святкувати улюблений напій, місцеві придумали щорічний фестиваль вина. Він проводиться в Мукачеві кожного січня. Сюди з'їжджаються як великі виробники, так і приватні. Святковому туристові дуже пощастить потрапити в розпал урочистостей, адже вдасться скуштувати різні сорти вина, глінтвейн із приправами та інші напої, характерні тільки для цього краю. 

До Мукачева автобусом

Добираються до Закарпаття різними шляхами. Поїзд - один із традиційних способів, але він далеко не найзручніший: часто виходить їхати з пересадками. З дітьми та сумками - не найкращий варіант. А ось автобус - саме воно. Квитки можна купити не виходячи з дому, користуючись телефоном або комп'ютером. Оформляючи квиток, можна вибрати найзручніші місця, подивитися час у дорозі, відстань і сам маршрут. 

А ось і ще одна перевага автобусної поїздки до Мукачева: з вікна вам відкриватимуться унікальні картини природи та краєвиди на придорожні села. Залізниця пролягає переважно через ліси і поля, рідко перетинаючи населені пункти. На автобусі ж вийде здійснити своєрідну екскурсію Україною. 

Обирайте дати, бронюйте квитки та налаштовуйтеся на насичений відпочинок. 

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!