Оренда автобуса на 40 місць

Оренда 40-місного автобуса в Європу

Компанія "ТрансТемпо" може надати Вам в оренду комфортабельні автобуси Scania, MAN, Neoplan, Neoplan, Setra.

  • У всіх автобусах безлімітний Wi-Fi по території України, Чехії та Польщі;
  • Усі автобуси з працюючим туалетом WC;
  • Біля кожного сидіння є зарядки USB або 220V для зарядки гаджетів;
  • Якщо в поїздці Вам необхідний супровід стюардеси і наявність сервісних служб в автобусі (гарячі напої, пледи, подушки, тощо) - ця послуга оплачується окремо і забезпечується під запит;
  • Стаж усіх водіїв на міжнародних пасажирських рейсах більше 10-ти років.

Вартість оренди автобуса на 40 місць

Вартість оренди автобуса на 40 місць у Європу:

Ціна за 1 км, під час поїздок Європою:

Ціна за 1 добу простою автобуса в Європі:

Вартість оренди автобуса на 40 місць по Україні:

Ціна за 1 км, під час поїздок Україною:

Ціна за 1 добу простою автобуса в Україні:

Орендувати, замовити автобус Ви можете, надіславши заявку на e-mail: transtempo@ukr.net, Viber, WhatsApp або зателефонувавши за телефонами +38 (063) 237-90-04; +38 (067) 467-44-00

Оренда 40-місного автобуса
Оренда 40-місного автобуса

Для яких поїздок підходять автобуси компанії ТрансТемпо:

Європа:

Україна:

Наша компанія НЕ обслуговує такі види заходів:

Замовити автобус на 40 осіб із водієм: швидко і зручно

Серед ключових послуг нашої компанії - оренда автобуса на 40 місць по Україні та за кордон. Автобус саме такої місткості стане в пригоді в організації туристичних поїздок, оглядових екскурсій містом, для корпоративного виїзду на природу. Якщо хочете організувати щоденний трансфер співробітників з дому на роботу і назад, варто теж замовити автобус на 40 осіб.

Весь транспорт в автопарку Transtempo новий і обладнаний відповідно до вимог до туристичних автобусів. Пасажирам буде зручно сидіти або навіть подрімати, водночас традиційного для тривалих переїздів фізичного дискомфорту не повинно бути: всі крісла м'які і з регульованими спинками, ручками.

Чому потрібна саме така оренда автобуса

40 місць - оптимальна кількість для пасажирських перевезень. Порівняно з мікроавтобусами великий транспорт виграє з економічної точки зору. Великий автобус здійснить лише один рейс, тоді як невеликим транспортом доведеться робити кілька ходок. А це бензин, час, зростання ціни. Річ у тім, що вартість оренди автобуса на 40 місць з водієм розраховується, виходячи з ціни за годину. Отже, замовити автобус на 40 осіб вигідніше.

Щоб дізнатися деталі послуги, зателефонуйте нашим менеджерам і поставте всі запитання, що цікавлять.

Орендуючи автобуси в ТрансТемпо Ви отримуєте такі переваги:

Часті запитання

Що взяти на перекус у дорогу?

Вирушаючи в поїздку, не зайвим буде взяти з собою перекус у дорогу. Утім, це лише назва така - перекус, а за фактом часто необхідно брати повноцінну їжу. Все про перекус у дорогу.


Що робити, якщо вас заколисує в автобусі?

Підготовка до тривалої поїздки - один із найцікавіших моментів. Але є один момент, здатний затьмарити навіть найзавзятішого оптиміста мандрівника: заколисування. Багатьох людей дійсно заколисує в транспорті, і це не просто особливість організму. Це явище створює справжню незручність у дорозі, і з ним потрібно щось робити. Якщо ви з числа людей, яким загрожує заколисування в транспорті, постарайтеся зробити певні заходи ще до відправлення в дорогу.


Як правильно вибрати місце в автобусі?

Що може затьмарити майбутню захопливу подорож, так це... розташування місць в автобусі. Несподівано, правда? Але ж, якщо задуматися, то через неправильний вибір місця в автобусі все в поїздці може піти не так. Ви не зможете нормально подрімати, навіть ноги, буває, витягнути нікуди. Усе тому, що ви не уточнили, яке розташування місць в автобусі. Ми ж зі свого боку постараємося підготувати вас до того, щоб ви і самі могли правильно вибрати місце в автобусі.


Що брати в дорогу, якщо доведеться їхати автобусом із дитиною?

Подорожі автобусом за кордон - це не тільки про поодинокі переїзди, коли ви їдете кудись без нічого і вільні в пересуванні. Іноді все ж виникає необхідність вирушати в дорогу з дитиною на автобусі, і до цієї події треба підготуватися. Детально о поїздку з дитиною на автобусі.


Що взяти із собою в поїздку, щоб не перестаратися?

Будь-яка подорож чимось схожа на біг із перешкодами або на квест. І не важливо - це звичайна вилазка на природу з друзями чи відповідальна поїздка за кордон на цілих два тижні - до кожної події доведеться як слід підготуватися.

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!