Знайти!

Автобус до Ужгорода

Флаг Украина
Скористайтеся пошуковою формою, розташованою зверху, щоб знайти відповідний автобусний рейс в Ужгород і дізнатися ціни на квитки

Город: Ужгород

Страна: Украина

Население: 115 000 жителей

Тел. код: +380

Местное время:

Ужгород

Поїздка в Ужгород автобусом

Закарпаття, а точніше - Ужгород, - один із найбільш затребуваних туристичних напрямків серед українців. Їдуть сюди і закордонні гості. Воно й зрозуміло - усіх нас ваблять величні Карпати, мальовничі рівнини, тиха річка Уж і рожеві сади. Що за рожеві сади? - запитаєте ви. Квітуча навесні сакура. Так-так, та сама японська вишня прижилася в Ужгороді і стала знаменитою пам'яткою міста. Сакура вабить до себе туристів і підштовхує нас щорічно купувати квитки на автобус до Ужгорода, щоб насолодитися небаченою раніше красою. Утім, є й інші причини відвідати Ужгород. Про них ми вам і розповімо. А також підкажемо, як найкраще дістатися до Ужгорода. Спойлер: потрібно заздалегідь купити квитки на автобус до Ужгорода і починати готувати валізу. 

Їдемо в Ужгород: чим зайнятися в місті

Ужгород - це центр Закарпатської області. Він славиться не стільки своєю культурною та архітектурною спадщиною, скільки колоритом місцевого населення. Оскільки Ужгород свого часу входив до складу Угорського королівства, ця подія залишила слід на національному почерку міста. Тут багато мешканців з угорським корінням, діалект тут теж специфічний - ви точно прислухатиметеся до говірки місцевих і дивуватиметеся різноманіттю нашої держави. А які там традиції! 

Особливо кулінарні. У гастрономічних традиціях Закарпатської області залишили свій слід угорська, словацька, чеська і, звісно, українська національні кухні. Обов'язково спробуйте в кафе або в гостях у місцевих жителів ось що: 

  • гуляш;
  • бограч;
  • рокіт-крумплі;
  • страпачку;
  • кнедлики;
  • а також усе те, що вони самі щодня їдять. 

Оцініть і місцеве вино. У деяких туристичних програмах відвідування виноробень йде обов'язковим пунктом. Чому б і так! Адже це чудовий спосіб і спробувати смачного домашнього вина, і прикупити пляшечку як сувенір.

Культурно-розважальна програма в Ужгороді може складатися з таких об'єктів, як музей народної архітектури у вигляді невеликого села, Ужгородський замок, ротонда. А втім, просто погуляйте містом, уздовж річки, поспілкуйтеся з місцевим населенням. Усе-таки загальне враження від нового місця складається не від якогось конкретного об'єкта, а загалом - від людей, атмосфери, історії, краєвидів. 

Як найкраще дістатися до Ужгорода? На автобусі!

Може здатися, що Ужгород - просто невелике містечко на самому Заході України. Так і є. Але, крім того, це важливий транспортний вузол, через який проходять дороги, що з'єднують Схід із Заходом. Траси тут жваві, щодня звідси йдуть автобуси в Європу. Автобусів із туристами з України прибуває до Ужгорода теж чимало. І із завидною постійністю - кожна людина із задоволенням їде сюди, щоб ближче познайомитися з традиціями Західної України, яка найщільніше стикається з європейською культурою і має власні унікальні риси. 

Ми не встигли в цьому тексті розкрити питання санаторіїв. Але повірте - в Ужгороді маса лікувальних курортів, цілющих вод, здравниць. 

Сюди приїжджають оздоровитися, наїстися смаколиків, надихатися свіжим гірським повітрям і виїхати додому трішки щасливішим. 

А щоб потрапити до Ужгорода, достатньо зайти на сайт transtempo.ua, у формі пошуку квитків, що з'явилася на головній сторінці, вказати напрямок, який вас цікавить, і за кілька хвилин придбати квиток на автобус до Ужгорода і назад. 

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!