Міжнародні автобусні рейси до Європи, пасажирські перевезення | TransTempo
Знайти!
УВАГА!
Шановні пасажири, на даний час рейсові маршрути компанії ТрансТемпо
до Чехії та Польщі та у зворотному напрямку курсують ЩОДЕННО

Звертаємо Вашу увагу, що компанія ТрансТемпо не приймає до перевезення пасажирів за
внутрішніми паспортами, пенсійними посвідченнями та іншими внутрішніми документами.
До перевезення приймаються пасажири лише із
закордонними біометричними паспортами, або закордонними паспортами старого зразка при наявності візи.

*Перевезення тварин здійснюється, лише, за попередньою угодою перевізника та за окрему плату.


Доставим с комфортом в следующие страны

Чехия
Чехия от 1125 грн
Чехия от 1125 грн
Польша
Польша от 630 грн
Польша от 630 грн
Словакия
Словакия от 1850 грн
Словакия от 1850 грн
Украина
Украина от 675 грн
Украина от 675 грн
Литва
Литва от 900 грн
Литва от 900 грн
Латвия
Латвия от 1530 грн
Латвия от 1530 грн
Эстония
Эстония от 1440 грн
Эстония от 1440 грн
Финляндия
Финляндия от 1850 грн
Финляндия от 1850 грн

Безупречный сервис европейского уровня:

  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Розетки 220В
  • Безкоштовні гарячі напої
  • Туалет
  • Безкоштовні пледи та подушки
  • Індивідуальна аудіосистема
  • Великі зручні крісла
  • Ремені безпеки
  • Стюардеса

Автобусні рейси в Європу: надійно і з комфортом

Transtempo - це транспортна компанія, яка здійснює міжнародні пасажирські перевезення між Україною та країнами Європи. На нашому сайті на вас чекає актуальний розклад автобусних рейсів з можливістю в кілька кліків купити квиток.

Хто ми: досвідчена команда та міжнародні автобуси вищого класу

Обличчя будь-якої компанії - її офіційні представники та рівень послуг, що надаються. У нашому випадку - це екіпажі та транспорт.

В автопарку Transtempo автобуси таких відомих у всьому світі та перевірених на практиці марок, як Setra, MAN, Neoplan і Scania. Щоб ви розуміли, збираючись у дальній автобусний рейс, на якому автобусі будете їхати, ми розмістили на сайті докладний опис кожного автобуса. У цьому ж розділі - "Автопарк" - ви побачите і який вигляд мають автобуси ззовні та зсередини. Ми за те, щоб пасажири розуміли, в наскільки комфортабельному транспорті їм належить провести майже добу.

Що стосується екіпажів, у їхньому складі - водії з більш ніж 5-річним стажем. За цей час вони вивчили швидкісні траси до Європи настільки, що знають їх як свої п'ять пальців, а часто - навіть краще, ніж дороги в Україні. На особливо довгих маршрутах автобусні перевезення пасажирів супроводжують стюардеси. До них ви можете звертатися по подушку та плед, коли захочете підбадьоритися кавою чи випити гарячого чаю. Стюардеси поруч усю дорогу як ваша підтримка і допомога в будь-якій ситуації, що виникає.

Перевізник, який дбає про вас У які б автобусні рейси ви не вирушали - на короткі відстані, чи на довгі - зважайте на спектр послуг перевізника та його переваги для вас. Наприклад, компанія Transtempo одна з перших в Україні, хто подбав про пасажирів і оснастив салони своїх автобусів мультимедійною системою. У нас це Funtoro. Ідея Funtoro в тому, щоб кожен пасажир мав змогу дивитися саме улюблені фільми та програми, а не те, що транслюють на одному загальному моніторі в салоні. Традиція показувати один і той самий фільм усім одразу і на кожному рейсі поступово відживає своє, а на зміну їй приходять просунуті мультимедійні системи. Підключитися до Funtoro ви зможете за допомогою безкоштовного wi-fi. Щоб гаджет не розрядився в найбільш невідповідний момент, скористайтеся розетками біля вашого крісла. Окремо скажемо і про якість пасажирських крісел. Оскільки міжнародні пасажирські перевезення передбачають тривале перебування людей в автобусі, це автоматично означає, що салон має бути в ідеальному технічному стані. Ви не повірите, але всі крісла у нас справні - з відкидними спинками і з підлокітниками, які не бовтаються, а встановлені, як треба. Простору між сусідніми кріслами достатньо, щоб вільно розташувалася до сну людина навіть великої статури.

Автобусні рейси: як вибрати свій і встигнути купити квитки

Усе просто. Купівля квитків відбувається тут, на сайті. Ви задаєте параметри поїздки (дату, міста) і тут же отримуєте список доступних на обраний день рейсів. Далі дотримуєтеся інструкції, і, якщо все зробити швидко, хвилин за 15 квитки надійдуть на вашу пошту. Є бажання забронювати місця? Телефонуйте нам або пишіть - усі контакти на сайті. Приємної поїздки! А з Transtempo вона буде тільки такою.

Европейские новости

В пятницу, 27 января, чешское правительство приняло очередной законопроект «Lex Ukrajina», который меняет правила финансовой поддержки проживающих в стране украинских беженцев.

ПОДРОБНЕЕ

В среду, 11 января, верхняя палата парламента Чехии приняла предложенный правительством законопроект «Lex Ukrajina IV», который содержит несколько важных...

ПОДРОБНЕЕ

Правительство Польши одобрило проект изменений к закону о помощи гражданам Украины. В проекте предлагается, чтобы украинские беженцы уже весной 2023 года брали на...

ПОДРОБНЕЕ

Вечером в среду, 30 ноября, правительство Чехии одобрило законопроект «Lex Ukrajina IV», который содержит несколько важных положений для проживающих в стране украинских...

ПОДРОБНЕЕ

Хотите путешествовать дешевле?

Подписаться

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!