Інформація про компанію

ТрансТемпо (TransTempo) – фірма-перевізник з багаторічним досвідом роботи в галузі міжнародних пасажирських перевезень.

Свою діяльність фірма здійснює з 2003 року відповідно до:

Основний напрямок діяльності фірми - регулярні автобусні перевезення до країн Західної Європи, а саме до Чехії (Прага, Карлові Вари, Оломоуц, Брно, Пльзень, Градец Кралове, Фрідек Містек),  Польщу (Варшава, Краків, Катовіце, Люблін, Радом, Жешув), Австрію (Відень), Словаччину (Братислава), Естонію (Таллінн, Пярну), Італію (Рим, Флоренція, Мілан, Верона, Тренто, Больцано, Болонья, Падуя, Удіне), Угорщину (Будапешт), Німеччину.

На нашому сайті Ви знайдете детальну інформацію з розкладом руху наших автобусів, маршрутами прямування та інформацією про автобуси на маршрутах. Ви можете ознайомитися з  інформацією про  ціни на квитки, знижки, умови бронювання квитків та оплату.

Ви також можете взяти наші автобуси в оренду. Для цього вам потрібно зайти в розділ "оренда автобусів" і, після ознайомлення з характеристиками автобуса, вибрати той, який вам найбільше підходить. Прокат автобусів також включає в себе можливість поїздок на них як по Україні, так і по Європі. Будемо раді з вами співпрацювати. Як замовити автобус ви можете прочитати на сайті. Пасажирські автобусні перевезення, особливості бізнес-процесів.

НЕ СОРОМТЕСЯ ЗАПИТУВАТИ, МИ ЗАВЖДИ ПІДБЕРЕМО ТЕ, ЩО ПОТРІБНО САМЕ ВАМ!