Оренда автобуса Київ

Оренда, трансфер, замовлення автобуса Київ

Компанія "ТрансТемпо" може надати Вам в оренду комфортабельні автобуси Scania, MAN, Neoplan, Setra.

  • У всіх автобусах безлімітний Wi-Fi територією України, Чехії та Польщі;
  • Усі автобуси з працюючим туалетом WC;
  • Біля кожного сидіння є зарядки USB або 220V для зарядки гаджетів;
  • Якщо в поїздці Вам необхідний супровід стюардеси і наявність сервісних служб в автобусі (гарячі напої, пледи, подушки, тощо) - ця послуга оплачується окремо і забезпечується під запит;
  • Стаж усіх водіїв на міжнародних пасажирських рейсах більше 10-ти років.

Подача автобуса до Києва

На вас чекає поїздка з Києва до Європи. Або до вас приїхали бізнес-партнери, яким потрібно організувати презентабельну поїздку з Києва містами України. Ви шукайте автобус високого статусного рівня і команду водіїв-професіоналів. Тоді ви звернулися за адресою.

Компанія ТрансТемпо насамперед спеціалізується на складних тривалих автобусних поїздках далекого прямування маршрутами будь-якої складності та географії. Наш результат - це 365 рейсових виїздів на рік за міжнародними маршрутами. Досвід і професіоналізм дають нам змогу задовольнити найвимогливіших замовників.

Якщо ви шукайте перевізника, який відповідає цим критеріям - ви можете нам довіритися.

Ви живете в Києві і вам потрібен такий перевізник, але ви не можете його знайти у себе в регіоні? Тоді ви сміливо можете звернутися до нас, і ми здійснимо подачу порожнього автобуса до вас у Київ.

Практичні рекомендації від ТрансТемпо

Будьте розбірливі у виборі перевізника, не ставтеся легковажно до вибору транспортної компанії. Прочитання статті «як не помилитися у виборі перевізника?"" буде Вам дуже корисно.

Вартість оренди автобуса Київ

Вартість оренди автобуса по Києву:

Вартість за 1 годину роботи по Києву - 1000,00 грн (мінімальне замовлення 6 годин + 1 година подачі)
Ціна трансферу аеропорт "Бориспіль" - 6000,00 грн

Вартість оренди автобуса з Києва до Європи:

Ціна за 1 км, під час поїздок Європою:

Ціна за 1 добу простою автобуса в Європі:

Вартість оренди автобуса з Києва по Україні:

Ціна за 1 км, під час поїздок Україною:

Ціна за 1 добу простою автобуса в Україні:

Для яких саме поїздок підходять автобуси компанії ТрансТемпо

ви можете детально дізнатися перейшовши за посиланням.

У зв'язку з постійною зміною вартості палива і кон'юнктури ринку пасажирських перевезень при розрахунку вартості поїздки ми підходимо до кожного запиту індивідуально. Ми завжди готові прорахувати Ваш маршрут і знайти оптимальні умови співпраці!

Орендувати, замовити автобус Ви можете, надіславши заявку на e-mail: transtempo@ukr.net, Viber, WhatsApp або зателефонувавши за телефонами +38 (063) 237-90-04; +38 (067) 467-44-00

Пасажирські перевезення по Києву: вирішення актуальних завдань великих колективів

Якщо ви вважаєте, що автобус - це найпопулярніший і найзручніший у плані переїздів вид транспорту, ви маєте рацію. Якихось 10-20 років тому в ходу були "пазики" - чутливі до будь-якої нерівності на дорозі, холодні та галасливі. Після них настав період "ікарусів" - на той момент вони вважалися прогресивними і модними. Але розвиток машинобудування і передових технологій не стоїть на місці. Сьогодні на зміну морально і технічно застарілому транспорту прийшли комфортабельні автобуси. Їхні салони чисті та м'які, крісла працюють як треба, є кондиціонери, в деяких моделях - навіть міні-туалети. Ясна річ, що оренда автобусів у Києві - популярна послуга як серед місцевих, так і серед гостей міста, які в Києві з туристичним візитом.

Оренда автобуса Київ
Оренда автобуса Київ

Чекаєте на іноземних гостей? Беріть в оренду автобус і плануйте дозвілля в Києві з Transtempo

Якщо у вас запланована зустріч і трансфер іноземних гостей у Києві, задумайтеся ось про що: як ви будете розважати ділових партнерів, цілу делегацію або навіть іноземну спортивну команду в перервах між тренуваннями? Якщо з орендою автобуса в Києві питання вирішено - компанія TransTempo до ваших послуг, то питання з дозвіллям довго може залишатися в підвішеному стані.

Ми знаємо, наскільки складно, буває, придумати, куди б зводити гостей у Києві, адже всі звичні локації давним-давно вивчені, і вам здається - ну немає вже нічого такого, чим можна було б здивувати. Повірте, якщо поставити собі за мету, то і старі-добрі туристичні точки столиці можна піднести по-новому. Тому, якщо у вас запланована зустріч і обслуговування делегацій, якщо ви чекаєте статусних гостей або плануєте корпоративну поїздку Києвом, тоді продовжуйте читати. Ви дізнаєтеся про такі локації в Києві, де вашим гостям буде цікаво.

Програма дозвілля для іноземних гостей - друге завдання із зірочкою відразу після оренди автобуса в Києві

Якщо до Києва приїжджає іноземна делегація і вам потрібно розв'язати питання з трансфером з аеропорту та подальшими поїздками гостей по місту, візьміть в оренду автобус у Києві. Це рішення автоматично зніме ваш головний біль, тому що з надійним перевізником все, про що ви переживаєте, буде вирішено. А саме:

І звісно, коли з орендою автобуса питання закрите, час продумати програму розваг для статусних гостей.

Маловідомі туристичні локації Києва, які запам'ятають ваші гості

Крім загальновідомих напрямків для дозвілля в столиці - Хрещатик, Золоті ворота, Києво-Печерська Лавра, - у Києві є і менш популярні місця, які, проте, варті того, щоб їх побачили й оцінили.

Підземелля в центрі Києва

Під Подолом, під добре всім знайомим, привітним Подолом, є окрема локація для туристів - підземелля. Туди роблять екскурсії, тож спуск у підземелля - це безпечно і цивільно. Серед точок підземного Києва - його старий базар, річкові ворота, довгі потаємні коридори.

Мамаєва слобода

Так називається імітація - і цілком переконлива - козацького села майже посеред Києва. На контрасті з шумом вулиць тут разюче тихо, через що охочіше віриш у ту картинку, яка відкривається перед очима. У Мамаєвій слободі все виглядає так, як воно могло б виглядати за часів Запорізької Січі. Тут є дерев'яна церква, кузня, млин, шинок, старі хати звичайних жителів, можна навіть зустріти чоловіків у шароварах, на конях і з шаблями. Але не думайте, що розважатися доведеться самостійно - тут влаштовують екскурсії, майстер-класи, є діючий ярмарок. Вашим гостям має сподобатися.

Pinchuk Art Centre

У галереї сучасного мистецтва Pinchuk Art Centre завжди є на що подивитися. Залежить, звісно, від тематики, але тим не менш - тут багато виставкових залів з безліччю експонатів, відео- та аудіоінсталяцій, повз які не просто не можна пройти, а й які підштовхнуть до роздумів про високе. Плюс - описи експонатів йдуть також англійською мовою, що теж зручно, якщо ви сюди прийдете з іноземними гостями.

Андріївський узвіз

Не можна просто взяти і не згадати Андріївський узвіз, говорячи про Київ. Так, це місце вздовж і впоперек уже вивчено і киянами, і гостями з інших міст України, і все одно сюди, як і раніше, тягне. А тим більше варто сюди звернути, якщо ви взяли в оренду автобус і возите Києвом своїх іноземних гостей. Запропонуйте їм побувати на Андріївському узвозі. Не обов'язково щось купувати, тут можна просто прогулятися серед краси та витворів мистецтва: картин, прикрас, посуду, книжок. Якщо - мета розкуштувати настрій міста, то вашим іноземним гостям точно сюди.

Миколаївський собор

Це римо-католицький собор, про що свідчить усе в його зовнішньому вигляді і за рахунок чого собор вибивається із загального фону. Сюди приїжджають з різних причин - хтось із релігійних, а комусь подобається робити світлини на тлі величної та незвичної для нашого ока архітектури. Якщо ваші бізнес-партнери або ті гості, яких ви знайомите зі столицею, відповідного віросповідання, то Миколаївський собор - локація must see. І взагалі - тут дуже гарно, і атмосфера заспокійлива.

Пейзажна алея

Так назвали алею, з якої відкриваються мальовничі краєвиди на Поділ, а віднедавна тут спорудили безліч вигадливих скульптур, які приваблюють сюди і дітей, і дорослих. У Пейзажній алеї як локації є лавочки, сквер, тому, якщо берете в оренду автобус по Києву, то сміливо можете привозити сюди свою делегацію.

Ну ось, перед вами приблизна програма дозвілля на день, а то й на кілька. Цей список має стати вам у пригоді, якщо ви плануєте корпоративну поїздку з діловими гостями Києвом, або якщо ваше завдання - зайняти чимось іноземний музичний ансамбль чи спортивну команду, що приїхали до Києва для виступу або на змагання. Беріть в оренду автобус у Києві та плануйте дозвілля заздалегідь - так більше шансів справити на гостей гарне враження, щоб вони запам'ятали і вас, і Київ, і всю Україну тільки з найкращого боку.

Часті запитання

Що взяти на перекус у дорогу?

Вирушаючи в поїздку, не зайвим буде взяти з собою перекус у дорогу. Утім, це лише назва така - перекус, а за фактом часто необхідно брати повноцінну їжу. Все про перекус у дорогу.


Що робити, якщо вас заколисує в автобусі?

Підготовка до тривалої поїздки - один із найцікавіших моментів. Але є один момент, здатний затьмарити навіть найзавзятішого оптиміста мандрівника: заколисування. Багатьох людей дійсно заколисує в транспорті, і це не просто особливість організму. Це явище створює справжню незручність у дорозі, і з ним потрібно щось робити. Якщо ви з числа людей, яким загрожує заколисування в транспорті, постарайтеся зробити певні заходи ще до відправлення в дорогу.


Як правильно вибрати місце в автобусі?

Що може затьмарити майбутню захопливу подорож, так це... розташування місць в автобусі. Несподівано, правда? Але ж, якщо задуматися, то через неправильний вибір місця в автобусі все в поїздці може піти не так. Ви не зможете нормально подрімати, навіть ноги, буває, витягнути нікуди. Усе тому, що ви не уточнили, яке розташування місць в автобусі. Ми ж зі свого боку постараємося підготувати вас до того, щоб ви і самі могли правильно вибрати місце в автобусі.


Що брати в дорогу, якщо доведеться їхати автобусом із дитиною?

Подорожі автобусом за кордон - це не тільки про поодинокі переїзди, коли ви їдете кудись без нічого і вільні в пересуванні. Іноді все ж виникає необхідність вирушати в дорогу з дитиною на автобусі, і до цієї події треба підготуватися. Детально про поїздку з дитиною на автобусі.


Що взяти з собою в поїздку, щоб не перестаратися?

Будь-яка подорож чимось схожа на біг із перешкодами або на квест. І не важливо - це звичайна вилазка на природу з друзями чи відповідальна поїздка за кордон на цілих два тижні - до кожної події доведеться як слід підготуватися.

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!