Оренда автобуса на 60 місць

Оренда автобуса на 60 місць в Європу

Компанія "ТрансТемпо" може надати Вам в оренду комфортабельні автобуси Scania, MAN, Neoplan, Neoplan, Setra.

  • У всіх автобусах безлімітний Wi-Fi територією України, Чехії та Польщі;
  • Усі автобуси з працюючим туалетом WC;
  • Біля кожного сидіння є зарядки USB або 220V для зарядки гаджетів;
  • Якщо в поїздці Вам необхідний супровід стюардеси і наявність сервісних служб в автобусі (гарячі напої, пледи, подушки, тощо) - ця послуга оплачується окремо і забезпечується під запит;
  • Стаж усіх водіїв на міжнародних пасажирських рейсах більше 10-ти років.

Вартість оренди автобуса на 60 місць

Вартість оренди автобуса на 60 місць у Європу:

Ціна за 1 км, під час поїздок Європою:

Ціна за 1 добу простою автобуса в Європі:

Вартість оренди автобуса на 60 місць по Україні:

Ціна за 1 км, під час поїздок Україною:

Ціна за 1 добу простою автобуса в Україні:

Орендувати, замовити автобус Ви можете, надіславши заявку на e-mail: transtempo@ukr.net, Viber, WhatsApp або зателефонувавши за телефонами +38 (063) 237-90-04; +38 (067) 467-44-00

Оренда автобуса на 60 місць
Оренда автобуса на 60 місць

Для яких поїздок підходять автобуси компанії ТрансТемпо:

Європа:

Україна:

Наша компанія НЕ обслуговує такі види заходів:

Оренда автобуса на 60 місць за кордоном

Трансфер бізнес-делегацій з аеропорту до конференц-залу, перевезення гостей вашого весілля між святковими локаціями, туристичні поїздки школярів у гори чи на море - для всіх цих цілей у нас є одне рішення. А саме: оренда автобуса (60 місць - оптимально для тривалих або масових переїздів).

Замовити автобус на 60 осіб із водієм

Усі пасажирські перевезення в Україні та за її межі виконуються на сучасних автобусах таких відомих марок, як MAN, Neoplan, Setra. Кожна модель нова і проходить ретельний технічний огляд перед поїздкою і після неї.
Крім якісного транспорту, ми надаємо і послугу досвідчених шоферів. Маючи більш ніж 5-річний досвід роботи в пасажирських перевезеннях, вони добре знають дороги державного значення, а також околиці конкретного міста (де б ви не замовили автобус на 60 осіб, водій буде місцевий).

Хотите отправиться туристической группой за рубеж? З радістю візьмемося і за таку послугу. Наша основна спеціалізація - якраз трансфер пасажирів до країн Європи.
Ніяк не вирішите - найняти один автобус на 60 осіб чи одразу кілька мікроавтобусів? Наша вам порада: якщо пасажирів багато, оренда автобуса на 60 місць обійдеться вам недорого порівняно з двома-трьома рейсами на маленьких автобусах.

Думайте і вирішуйте самі, а якщо будуть питання - телефонуйте нам і консультуйтеся.

Орендуючи автобуси в ТрансТемпо Ви отримуєте такі переваги:

Часті запитання

Що взяти на перекус у дорогу?

Вирушаючи в поїздку, не зайвим буде взяти з собою перекус у дорогу. Утім, це лише назва така - перекус, а за фактом часто необхідно брати повноцінну їжу. Все про перекус у дорогу.


Що робити, якщо вас заколисує в автобусі?

Підготовка до тривалої поїздки - один із найцікавіших моментів. Але є один момент, здатний затьмарити навіть найзавзятішого оптиміста мандрівника: заколисування. Багатьох людей дійсно заколисує в транспорті, і це не просто особливість організму. Це явище створює справжню незручність у дорозі, і з ним потрібно щось робити. Якщо ви з числа людей, яким загрожує заколисування в транспорті, постарайтеся зробити певні заходи ще до відправлення в дорогу.


Як правильно вибрати місце в автобусі?

Що може затьмарити майбутню захопливу подорож, так це... розташування місць в автобусі. Несподівано, правда? Але ж, якщо задуматися, то через неправильний вибір місця в автобусі все в поїздці може піти не так. Ви не зможете нормально подрімати, навіть ноги, буває, витягнути нікуди. Усе тому, що ви не уточнили, яке розташування місць в автобусі. Ми ж зі свого боку постараємося підготувати вас до того, щоб ви і самі могли правильно вибрати місце в автобусі.


Що брати в дорогу, якщо доведеться їхати автобусом із дитиною?

Подорожі автобусом за кордон - це не тільки про поодинокі переїзди, коли ви їдете кудись без нічого і вільні в пересуванні. Іноді все ж виникає необхідність вирушати в дорогу з дитиною на автобусі, і до цієї події треба підготуватися. Детально про поїздку з дитиною на автобусі.


Що взяти із собою в поїздку, щоб не перестаратися?

Будь-яка подорож чимось схожа на біг із перешкодами або на квест. І не важливо - це звичайна вилазка на природу з друзями чи відповідальна поїздка за кордон на цілих два тижні - до кожної події доведеться як слід підготуватися.

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!