Знайти!

Автобус до Стрия

Флаг Украина
Скористайтеся пошуковою формою, розташованою зверху, щоб знайти відповідний автобусний рейс у Стрий і дізнатися ціни на квитки

Город: Стрый

Страна: Украина

Население: 61 000 жителей

Тел. код: +380

Местное время:

Стрый

Подорожі Україною: їдемо до Стрия

Якщо приїдете до Львова у відпустку, обов'язково відвідайте містечко Стрий. Воно розташоване у Львівській області, і його мало коли включають в обов'язкову туристичну програму. А даремно. Щоб краще дізнатися, чим живуть люди на Заході України, варто відвідувати саме такі невеликі міста, як Стрий. Найзручніше при цьому подорожувати автобусом. Так, зупинившись у Львові, ви зможете зганяти до Стрия на день-два. Ну, або можна зупинитися з ночівлею у Стрию, коли їхатимете в гори. Цілеспрямовано приїхати до Стрия - теж варіант, у кожного свої цілі. Але головне, що купити квиток на автобус до Стрия однаково зручно, як і квиток у будь-яке велике місто України. До того ж, маршрут проходить через Полтаву, Київ, Львів - чим не екскурсія країною із зупинкою в мальовничому та неймовірно затишному місті?

Чим примітний Стрий для туристів

Відразу після приїзду в очі впадає архітектура. Будинки тут низькорослі, багато - з ліпниною на стінах. Тож не дивно, що вся ця краса збереглася до наших днів - протягом усієї своєї історії Стрий був надійно захищений фортифікаційними спорудами, що відбивали натиск ворога. 

Стрий славиться також тим, що в минулих століттях саме сюди з'їжджалися торговці з ближніх земель, тут навіть був власний замок. Місто процвітало. Навряд чи сучасні туристи думають про те, щоб приїхати до Стрия. Але ж такі пізнавальні факти з історії міста роблять його справжньою знахідкою для допитливих умів. 

Поштовх розвитку міста дала залізниця, яку проклали через Стрий до Львова в середині XIX століття. Відтоді в місті все пожвавилося: з'являлися майстерні, крамнички, навіть фабрика сірників і нафтовидобувне підприємство. 

І все ж погляд до себе приковують старі споруди. Той самий костел XIV століття все ще живе і прикрашає і без того ошатне оздоблення міста. Навіть просто завітати до костелу під час прогулянки не буде зайвим - усе, що створено кілька століть тому, містить відбиток історії. А у Стрию такі будівлі на кожному кроці. 

Ну, як, ви вже готові купити квиток на автобус до Стрия? То-то ж. Врахуйте, що в Стрию нудьгувати не вийде:

  • тут багато музеїв (літературно-художній, краєзнавчий);
  • є культурні та освітні об'єкти;
  • зведено пам'ятники українським письменникам (Т. Г. Шевченку, Лесі Українці, І. Я. Франку) і політичним діячам. Багато хто з них родом зі Стрия, навчалися тут і робили перші кроки у своїй діяльності, завдяки якій вони тепер і увічнені. 

А якщо ми скажемо, що в місті налічується чимало вілл в австрійському стилі? З огляду на географічну близькість міста до Європи, цього можна було очікувати. Тим цікавіше приїхати автобусом до Стрия і не поспішаючи прогулятися містом, зазираючи до двориків, вигріваючись на сонечку в тутешніх парках, знайомлячись із місцевими жителями і переймаючись автентичною атмосферою. Ви наче в Україні, і водночас - десь посеред Європи. Такий ось він - Стрий, тихе містечко з потужною історією.

Купівля квитків на автобус до Стрия

Куди б ви не їхали - користуйтеся онлайн-системою пошуків квитків. Це зручно. На сайті transtempo.ua вона максимально спрощена і доступна практично з будь-якої сторінки. Ви тільки вводите міста відправлення і прибуття, а система підшукує рейс на зазначену дату. У випадку з поїздкою до Стрия, напевно, найзручніше буде купити квиток не на прямий автобус, а до Львова. Зверніть увагу, що форма пошуку квитків на автобус пропонує вам вибрати місце в салоні та застосувати знижку (10% або 50%). Оформлені квитки прийдуть вам на email. Роздрукуйте їх, ще раз ознайомтеся з нашою розповіддю про Стрий і вирушайте в колоритну подорож. 


Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!