Знайти!

Автобус до Любліна

Флаг Польша
Скористайтеся пошуковою формою, розташованою зверху, щоб знайти відповідний автобусний рейс до Любліна і дізнатися ціни на квитки

Город: Люблин

Страна: Польша

Население: 360 000 жителей

Тел. код: +48

Местное время:

Люблин

До Любліна автобусом Transtempo: зручно та вигідно за ціною

Дивно, але польське місто Люблін можна сплутати з практично будь-яким туристичним містом на Західній Україні. Дається взнаки спільність історії. Та й географічно воно розташоване впритул до нас і до Білорусі, тож не дивуйтеся, коли почуєте на вулицях Любліна знайомі мови. Місцеві розуміють і розмовляють українською, білоруською та російською мовами, навіть багато вивісок на закладах оформлені слов'янськими мовами. Щоправда, це стосується скоріше старшого покоління. Молодь більш західно орієнтована, тому готуйте англійський розмовник і згадуйте ази зі шкільних уроків англійської. Як, ви ще навіть квиток до Любліна не купили? Що ж ви мовчите? Ви якраз на тому сайті, де купити автобусний квиток до Любліна не складе особливих труднощів. Ба більше - якщо в процесі купівлі квитка на автобус виникнуть непередбачувані складнощі (що малоймовірно), або ви просто захочете проконсультуватися, зателефонуйте за вказаними номерами, і менеджери Transtempo допоможуть вам.

У Люблін на вихідні

Ось у чому вигода від сусідства з Польщею, так це в тому, що навіть на вихідні можна мотнутися за кордон. І нехай це найближча до нас країна, але її історія і культура нам до кінця не знайома, тож вам буде чому дивуватися - тільки встигайте фотографувати і захоплено витріщатися. За ціною квитки в Люблін не дорожчі за квиток по Україні. То чому б не подарувати собі незвичайний вікенд замість того, щоб вкотре сидіти вдома або витрачати два дні на торгові центри?

У Середні віки місто Люблін активно розвивалося, підтвердження чому - велика кількість будівель у стилі "люблінський ренесанс". До речі, ту саму Люблінську Унію, яка об'єднала дві держави в одну під назвою Річ Посполита, було підписано саме тут.

Будучи на місці, обов'язково відвідайте фортецю, музеї, площі. Утім, нове місто цікаве всім, будь-якою вулицею і кожною будівлею. Навіть нетривале перебування в Любліні дасть змогу перезавантажитися, подумки відпочити і з новими силами повернутися додому.

Зверніть увагу, що на сайті Transtempo ви можете купити квиток не тільки в Люблін, а й назад у своє місто. Усе, що для цього потрібно, мати смартфон із доступом до інтернету. Купуйте квитки одразу, щоб точно знати, коли ви їдете туди, а коли - назад. Це заощадить вашу енергію, яку краще спрямувати на складання туристичного маршруту або на продуманий збір валізи.

Популярні напрямки:

Читайте
в нашем блоге

Під Варшавою, у Радомі відкрили новий аеропорт

Під Варшавою з'явився новий аеропорт - у Радомі. Він уже запрацював: перші рейси вирушають звідти сьогодні. Рейси з Радома виконуватиме польська авіакомпанія LOT.

Читать далее
Що потрібно взяти з собою на роботу в Польщу

Ви довго чекали і ось нарешті отримали запрошення від роботодавця. Усе, тепер ви переходите від роздумів на тему "що потрібно взяти з собою в Польщу на роботу"...

Читать далее
Що можна і що не можна провозити до Польщі

Щоб перетнути кордон із Польщею без клопоту, українцям потрібно подбати не тільки про те, щоб усі документи були в порядку. Необхідно також розуміти, що можна брати...

Читать далее
Другие статьи

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!

Контактная информация

АДРЕС:

Украина г. Киев
пр-т Правди, 85