Автобус Радом - Градець-Кралове

Знайти!

Розклад автобуса Радом - Градець-Кралове


Час Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
10 год 10 хв
06:1016:20
через Вроцлав
Купити Зворотний квиток Градець-Кралове - Радом

Маршрут Радом - Градець-Кралове

Потрібно потрапити з Польщі до Чехії? Купуйте квитки на автобус Радом - Градець-Кралове

Ви в Польщі і плануєте звідти вирушити далі Європою - до Чехії? Немає проблем. Вам стане в пригоді прямий автобус Радом - Градец-Кралове, який йде з Києва до Праги. На які дати доступний потрібний вам рейс, стежте на сайті офіційного пасажирського перевізника transtempo.ua і заздалегідь купуйте квитки, щоб зайняти зручні місця.

Автобус Радом - Градець-Кралове
Автобус Радом - Градець-Кралове

Подорож Європою автобусом Радом - Градець Кралове

Квиток на міжнародний автобус Радом - Градець-Кралове може стати вам у пригоді в різних ситуаціях. Часто таким зручним рейсом користуються ті, хто працює в Польщі, але вже засидівся на одному місці і вирішив розширити свої горизонти, вирушивши в подорож до Чехії. Оскільки країни є сусідами, то дістатися з того ж Радома до Градец-Кралове теоретично не складе труднощів. Але тільки якщо знати, чим туди дістатися. Прямий автобус Радом - Градец-Кралове - ось рішення вашого запиту. Не треба шукати залізничний вокзал або думати в бік авіаперельоту - автобусний рейс відмінно вписується і в маршрут, і в бюджет поїздки.

Автобус Радом - Градец-Кралове - це найкраще, що може трапитися з бюджетним туристом

У слова "бюджетний" не завжди позитивне емоційне забарвлення, що дуже даремно. Який сенс витрачати всю свою зарплату або навіть більше, тільки щоб купити квиток у довгоочікувану відпустку? Витрати - це завжди не дуже приємно, особливо якщо існують очевидні шляхи економії сімейного бюджету, і особливо, якщо в Польщі ви перебуваєте на заробітках.

Для багатьох українців робота в Польщі стала тим золотим ключиком, який відчинив їм двері в Європу. Так, ви можете весь тиждень, а то й місяць старанно працювати, але ніщо не заважає вам сісти на автобус і з'їздити на вихідні в найближчу країну-сусідку, ну чи далі, наприклад в Італію, або в Прибалтику. Тільки уявіть, якою захопливою може бути поїздка автобусом до Литви, Латвії чи Естонії. Не менш захопливою стане і поїздка до Чехії. При цьому, щоб потрапити туди, зовсім не обов'язково підшукувати рейс зі столиці Польщі до столиці Чехії, адже є й інші маршрути, той самий - Радом - Градець-Кралове.

Крім того що цей рейс прямий, що вже зручно, так ще й вартість квитків приємна. Настільки приємна, що дає змогу подорожувати країнами Європи і студентам, і пенсіонерам, і сім'ям із дітьми. До речі, для дітей до 10 років у компанії TransTempo діє знижка 50%. Дізнатися ж остаточну ціну на квиток можна на сайті, коли обиратимете рейс і місце в салоні.

Автобус Радом - Градець-Кралове: чому тут комфортно?

Почнемо з того, що в поїздки на далекі відстані відправляються тільки комфортабельні автобуси іменитих марок - Setra, Man, Neoplan. Їхнє технічне оснащення за замовчуванням йде на рівні, який відповідає суворим міжнародним стандартам і нормам якості, додатково кожен автобус також проходить перевірку перед кожною поїздкою. З такими автобусами можете забути про "незабутні" враження, пов'язані з місцевими автобусними поїздками, особливо в дитинстві, коли доводилося труситися в запорошених автобусах з жорсткими кріслами і знемагати від спеки або навпаки - мерзнути.

Комфортабельні автобуси змінять ваше уявлення про подорожі:

Їхати автобусом Радом - Градец-Кралове доведеться годин 10 (600 км між містами), але якщо пощастить, то й менше - усе-таки європейські автобани вирізняються високою якістю, що сприяє швидкій і при цьому безпечній їзді.

Часті запитання

Как добраться из Радома в Градец-Кралове с багажом дешевле всего?

Рейсовий автобус, безумовно, на сьогоднішній день це найдешевший спосіб дістатися з Радома до Градец-Кралове.


Скільки годин їхати автобусом до Градец-Кралове з Радома?

З Радома до Градец-Кралове через Вроцлав автобус компанії TransTempo в середньому їде 9-10 годин.


Як краще дістатися до Градец-Кралове з Радома?

Найкоротший автобусний маршрут Радом - Градець-Кралове безумовно через Вроцлав.


Як часто їздять автобуси з Радома до Градец-Кралове?

Компанія TransTempo виконує автобусні рейси Радом - Градець-Кралове щодня.


Чи можна автобусом Радом - Градець-Кралове офіційно передати посилку?

Офіційно багаж без пасажира до перевезення не приймається.

Інформація про маршрут Радом - Градець-Кралове:

Популярні рейси

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!