Автобус Кропивницький - Оломоуц

Знайти!

Розклад автобуса Кропивницький - Оломоуц


Час Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 год 55 хв
10:1513:10
через Польщу
28 год 25 хв
10:1514:40
через Угорщину
Купити Зворотний квиток Оломоуц - Кропивницький

Маршрут Кропивницький - Оломоуц

Автобусом Кропивницький - Оломоуц до Чехії: як підготуватися до поїздки, якщо їдеш уперше?

Автобус - другий після літака, якщо говорити про найпопулярніші способи подорожувати. І добре, якщо йдеться про політ через океан - літак у цьому випадку більш ніж логічний. Але, що якщо має бути поїздка до Чехії? Ба більше - що якщо виїзд намічається з міста Кропивницький, а їхати треба не в Прагу, а в Оломоуц? У такому разі автобус - безпрограшний варіант, а точніше - прямий автобус Кропивницький - Оломоуц. Цей маршрут розрахований на тих із нас, хто прямує до Чехії на заробітки або на вихідні, у відпустку, погостювати у друзів. Бувають й інші приводи купити квиток на автобус Кропивницький - Оломоуц, але найчастіше в Чехію з України їдуть у тих випадках, які ми перерахували.
А це означає, що поїздка має бути самостійною з усіма супутніми аспектами:

Дійсно, перед поїздкою за кордон у вас може виникати маса запитань, особливо якщо ви не з числа активних мандрівників і автобус Кропивницький - Оломоуц знадобився вперше. Ми хочемо вам допомогти, тому нижче ви знайдете кілька підказок про те, з чого почати свою підготовку до поїздки в Чехію.

Автобус Кропивницький - Оломоуц
Автобус Кропивницький - Оломоуц

Кілька порад і один лайфхак для тих, хто подорожує до Чехії автобусом Кропивницький - Оломоуц

По-перше, зупиніться - не треба їхати на автовокзал. У вас є смартфон? А інтернет там є? Чудово, заходьте на сайт transtempo.ua і знайдіть у верхній частині сторінки форму пошуку квитків. З її допомогою ви підберете собі квиток. Це ж можна зробити і з комп'ютера. Сьогодні взагалі більшість квитків купується онлайн, потрібен лише вихід в інтернет.
По-друге, не поспішайте панікувати з приводу оплати квитка - жодних складних маніпуляцій не буде. Візьміть свою банківську карту і вкажіть її номер на останньому етапі купівлі квитка. У такий спосіб ви буквально з телефону можете і місце собі в салоні обрати, і оплатити його, гарантуючи собі таким чином проїзд на автобусі Кропивницький - Оломоуц. До речі, квиток треба буде роздрукувати.

Що ж до решти документів, то серед них має бути те, що доведеться пред'явити на кордоні:

Не обов'язково, що з вас запитають гроші - мовляв, яка сума на руках, чи є зворотний квиток, де жити будете, - але трапляються ситуації, коли в українців запитують, чи є бронь хостелу в Оломоуці та зворотний квиток додому. Ніколи не знаєш напевно, тому краще підготуватися до всього. Бути законослухняним пасажиром автобуса - нікому ще не шкодило.

До речі, в автобус Кропивницький - Оломоуц одягайтеся якомога зручніше, можна навіть найстаріші свої речі одягнути і взути. Чому? Вони розношені, вам у них уже комфортно, а отже, і в автобусі буде зручно сидіти. Усе-таки дорога має бути далека - 1300 км, що в перекладі в години означає - майже добу в дорозі.

Це були поради про те, як підготуватися до поїздки автобусом Кропивницький - Оломоуц, а тепер - лайфхак: складіть чек-лист усього, що треба взяти, пред'явити, зібрати, купити, залишити вдома. Ось прямо візьміть звичайний аркуш паперу і звичайною ручкою напишіть список, порадившись із тими, хто вже їздив до Чехії на заробітки або просто так. А потім викреслюйте кожен пункт у міру того, як будете його виконувати.

Часті запитання

Як дістатися з Кропивницького до Оломоуца з багажем найдешевше

Рейсовий автобус, безумовно, на сьогоднішній день це найдешевший спосіб дістатися з Кропивницького, або Києва до Оломоуца.


Скільки годин їхати автобусом до Чехії з Кропивницького?

Із Кропивницького до Оломоуца через Польщу автобус компанії TransTempo в середньому їде 26-27 годин, через Угорщину або Словаччину 28-29 годин.


Як краще дістатися до Оломоуца з Кропивницького?

Найкоротший автобусний маршрут Кропивницький - Оломоуц безумовно через Польщу (через Краків). Через Угорщину або Словаччину на 3-4 години довше і важче, оскільки маршрут проходить гірською місцевістю Закарпаття і словацьких Альп, зате дуже красиво.


Через які країни їде автобус з України до Чехії?

Автобуси компанії TransTempo з України до Чехії їздять за трьома маршрутами: через Польщу, через Угорщину і через Словаччину.


Як часто їздять автобуси з Кропивницького до Чехії?

Компанія TransTempo виконує автобусні рейси Кропивницький - Оломоуц і Київ - Оломоуц щодня.


Скільки за часом автобус проходить кордон коли їде з України до Чехії?

У розклад міжнародного автобусного рейсу Кропивницький - Оломоуц компанії TransTempo закладено час на прикордонний контроль 2-3 години.


Коли їдеш автобусом, чи можна оформити Tax Free?

Офіційно розкладом руху автобуса не передбачено часу для оформлення Tax Free. Як виняток, це можна зробити, якщо у Вас не більше 1-2 речей для оформлення.


Чи можна автобусом Кропивницький - Оломоуц офіційно передати посилку?

Офіційно багаж без пасажира до перевезення не приймається.


Як доїхати з України до Праги, Оломоуца, Градец-Кралове?

З Кропивницького, або Києва до Праги, Оломоуца, Градец-Кралове їздить регулярний рейсовий автобус компанії TransTempo.


Що потрібно для поїздки в Оломоуц з України?

У червні 2017 р. між Чехією та Україною було запроваджено безвізовий режим, відповідно громадянам України, які мають біометричний паспорт, віза не потрібна. Максимальний період перебування - до 90 днів протягом 180 днів.


Інформація про маршрут Кропивницький - Оломоуц:

Популярні рейси

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!