Автобус Брно - Кропивницький

Знайти!

Розклад автобуса Брно - Кропивницький


Час Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 год 50 хв
22:4002:30
через Польщу
30 год 10 хв
12:4018:50
через Угорщину
Купити Зворотний квиток Кропивницький - Брно

Маршрут Брно - Кропивницький

Автобус Брно - Кропивницький

Перед тим як вирушити в поїздку на далеку відстань, напевно, ви намагаєтеся врахувати максимум аспектів, як-от - ціна квитків, тривалість поїздки, сервіс у дорозі, щоб ваше перебування в автобусі було комфортним. І це розумно.

Якщо ми говоримо про вашу поїздку з Чехії в Україну, то один із варіантів такого автобуса - Брно - Кропивницький, який, зрозуміло, класифікується як комфортабельний. У такому автобусі високі шанси на те, що ваша подорож пройде гладко і саме з комфортом. І це не дивно - автобуси в наш час є найпоширенішим, хоч би як каламбурно це звучало, видом транспорту, якщо йдеться про закордонні подорожі. І на те є очевидні причини.

Автобус Брно - Кропивницький
Автобус Брно - Кропивницький

4 переконливі аргументи на користь купівлі квитка на автобус Брно - Кропивницький

Якщо вибирати між автобусом і літаком, то, ясна річ, вибір очевидний - літак, адже він доставить вас швидше з однієї точки в іншу. Але, чому тоді пасажири залюбки надають перевагу все ж таки автобусам?

Ось чому поїздка автобусом - приміром, тим же автобусом Брно - Кропивницький, приваблює пасажирів:

  1. Відповідний маршрут. Ну дивіться, якщо думати в бік літака, то доведеться підлаштовуватися під авіарейс, і нерідко - їхати для цього у велике місто і прилітати теж у велике місто, яке не завжди буде вашим пунктом призначення. І зовсім інша річ сісти на автобус Брно - Кропивницький і спокійно собі виїжджати з міста, в якому живете чи працюєте, і їхати саме туди, куди вам треба.
  2. Прийнятні ціни. На автобусні квитки не потрібно витрачати кругленькі суми - квитки по кишені як студентам, так і людям пенсійного віку, працівникам чеських підприємств, сім'ї з маленькими дітьми. Причому, якщо уважно оформляти квитки, можна застосувати знижку до основної ціни.
  3. Комфорт під час подорожі. У наші дні комфортабельні автобуси практично повністю замінили застарілі моделі автобусів. Тепер у вашому розпорядженні такий автобус Брно - Кропивницький, де буде все для приємної і розслабленої поїздки: ергономічні крісла, інтернет, музика і фільми нон-стоп, розетки біля пасажирських крісел, кава і чай, плед і подушкаа.
  4. Кваліфікований екіпаж. Треба сказати, що будь-яким транспортом, а особливо - пасажирським автобусом - мають керувати досвідчені водії. У випадку з міжнародними пасажирськими автобусами ця вимога ще більш жорстка, тому вашим автобусом Брно - Кропивницький керуватимуть одразу двоє водіїв - вони змінюватимуть один одного - з досвідом від 5 років у подібних рейсах. Крім того, на таких рейсах, як Брно - Кропивницький, часто працюють стюардеси, що робить подібні рейси ще більш комфортними.

Так можна описати ключові аргументи на користь автобуса Брно - Кропивницький, але є і ще дещо.

Що ще важливого слід знати про автобус Брно - Кропивницький

В первую очередь все же следует обращать внимание не на цены или сервис, а на то, какой перевозчик пускает в рейс этот автобус. Подібних рейсів може виявитися чимало, але ж кожен автобус представляє різних перевізників. І ваше завдання - вибрати ту компанію, яку ви знаєте, або яка на слуху, про неї є відгуки, вона давно займається пасажирськими перевезеннями.
Наша вам порада - дивитися в бік того перевізника, у якого:

Якщо правильно визначитеся з перевізником, то і поїздка на автобусі Брно - Кропивницький буде відповідною.

Часті запитання

Як дістатися з Брно до Кропивницького з багажем найдешевше?

Рейсовий автобус, безумовно, на сьогоднішній день це найдешевший спосіб дістатися з Брно або Праги до Кропивницького.


Скільки годин їхати автобусом до України з Брно?

Із Брно до Кропивницького через Польщу автобус компанії TransTempo в середньому їде 28-29 годин, через Угорщину або Словаччину 30-31 годину.


Як краще дістатися до Кропивницького з Брно?

Найкоротший автобусний маршрут Брно - Кропивницький безумовно через Польщу (через Краків). Через Угорщину або Словаччину на 3-4 години довше і важче, оскільки маршрут проходить гірською місцевістю Закарпаття і словацьких Альп, зате дуже красиво.


Через які країни їде автобус із Чехії в Україну?

Автобуси компанії TransTempo з Чехії в Україну їздять за трьома маршрутами: через Польщу, через Угорщину і через Словаччину.


Як часто їздять автобуси з Брно в Україну?

Компанія TransTempo виконує автобусні рейси Брно - Кропивницький і Прага - Кропивницький щодня.


Скільки за часом автобус проходить кордон коли їде з Чехії в Україну?

У розклад міжнародного автобусного рейсу Брно - Кропивницький компанії TransTempo закладено час на прикордонний контроль 2-3 години.


Коли їдеш автобусом, чи можна оформити Tax Free?

Офіційно розкладом руху автобуса не передбачено часу для оформлення Tax Free. Як виняток, це можна зробити, якщо у Вас не більше 1-2 речей для оформлення.


Чи можна автобусом Брно - Кропивницький офіційно передати посилку?

Офіційно багаж без пасажира до перевезення не приймається.

Інформація про маршрут Брно - Кропивницький:

Популярні рейси

Хотите путешествовать дешевле?

Підписатися

Не пропусти акции, скидки и другие интересные предложения TransTempo. Подпишись на рассылку и путешествуй с нами дешевле!